[email protected]

+48 536 464 502
+48 511 127 502
ZAPISZ DZIECKO

PROGRAMOWANIE:

Zajęcia dla przedszkolaków i młodszych dzieci
MAŁY PROGRAMISTA

Zajęcia będą pierwszym spotkaniem z programowaniem. Mają one na celu przygotowanie dzieci do właściwej nauki programowania w przyszłości, rozwinięcie w nich umiejętności logicznego, matematycznego myślenia, kreatywnego poszukiwania rozwiązań, pracy w zespole (tak jak pracują prawdziwi programiści opracowując aplikacje, programy). Na zajęciach planowane jest wykorzystanie wielu różnych robotów robotów . Jako wstęp przed właściwym programowaniem robotów na zajęciach będą wykorzystywane dodatkowo gry i zabawy logiczne na których będziemy uczyć budowy logicznych sekwencji (umiejętność potrzebna w programowaniu – budowanie algorytmów).

Czas trwania: 30-45 min
Wielkość grupy: do 12 osób
Ilość zajęć: 30-32

Zajęcia dla dzieci z klas IV- VI
PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM poziom I

Zajęcia na których dzieci będą poznawać profesjonalny język programowania jakim jest Java Script. Początki programowania w profesjonalnym języku często bywają trudne, gdyż konieczne jest poznanie dużej ilości kodu, by móc zobaczyć efekty. Rozwiązaniem jest połączenie Minecrafta z Javą. Minecraft to gra ciesząca się ogromną popularności i sympatią wśród dzieci, zaś Python to jeden z najpopularniejszych języków programowania, świetnie nadający się dla początkującego programisty.

Czas trwania: 60 min
Wielkość grupy: do 12 osób
Ilość zajęć: 30

PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM poziom II

Kontynuacja zajęć PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM poziom I. Tworzenie bardziej rozbudowanych programów, mini-gier. W programie również wykorzystanie języka Python do automatyzacji pracy na komputerze.

Czas trwania: 60 min
Wielkość grupy: do 12 osób
Ilość zajęć: 30

To Top ↑